Pro média

Tiskové zprávy

 • 29. 11. 2018

  Richee účet je špička trhu: nově nabízí základní úročení 1,5 % ročně až do 300 tisíc korun

  Běžný účet Richee od 1. prosince výrazně vylepšuje svoje parametry a zvyšuje limit pro výhodné úročení. Zůstatek na účtu se bude nyní úročit sazbou 1,5 % až do 300 tisíc korun, prostředky nad tento limit pak sazbou 0,5 %. Účet si lze zřídit přes multibankovní aplikaci Richee, kterou v říjnu představila Banka CREDITAS. Dosud účet nabízel výhodný úrok do 50 000 korun.

  Celý text
 • 10. 10. 2018

  Nový běžný účet Richee od CREDITAS přináší úrok 1,5 % a hlavní služby bez poplatků

  Jedním z bonusů multibankovní aplikace Richee je běžný účet. Ten kromě provozu bez poplatků za běžné služby také nabízí jako jeden z mála na trhu úročení zůstatku se sazbou 1,5 % p.a.

  Celý text
 • 4. 10. 2018

  První česká multibankovní aplikace Richee je od října k dispozici všem. Nabídne i vlastní účet a kartu.

  Banka CREDITAS od října spouští první mobilní multibankovní platformu na českém trhu. Aplikace Richee přináší „all-in-one banking“, kdy klient své účty v různých bankách vidí a ovládá z jednoho místa. Aktuálně zde může integrovat účty u pěti bank: CREDITAS, České spořitelny, Fio, Equa Bank a Air Bank. Aplikace umí vytvářet statistiky, kategorizovat platby i synchronizovat jejich historii a umí provádět platby. Navíc si lze zřídit Richee účet a Richee kartu.

  Celý text
 • 18. 7. 2018

  CREDITAS přináší revoluci: první českou multibankovní aplikaci Richee

  Banka CREDITAS spustila pilotní provoz první mobilní multibankovní platformy na českém trhu. Aplikace Richee přináší „all-in-one banking“, kdy klient své účty v různých bankách vidí a ovládá z jednoho místa. Richee je v tuzemsku první a jedinou aplikací tohoto typu, která splňuje podmínky směrnice PSD2. Kromě přehledů o financích aplikace generuje také statistiky příjmů či výdajů a umožní zadávat platby. Do září bude Richee dostupný v testovacím provozu omezené skupině uživatelů, nejpozději od října pak bude s novými funkcemi k dispozici všem.

  Celý text

Ke stažení

Sleduj
BLOG