S Richeem teď můžete kontrolovat stav svých peněz i pomocí chytrých hodinek

Sdílejte:
20. 12. 2018

Richeeho posláním je být vám na blízku, a tak vám ode dneška přináší možnost kontrolovat si stav svých účtů, nebo kontrolovat seznamy transakcí přímo z chytrých hodinek. Aby toho však nebylo málo, můžete si na Apple Watch i na chytrých hodinkách s Androidem prohlédnout základní statistiky svých příjmů a výdajů podle kategorií. Nikdy nebylo snazší mít své finance pod kontrolou. Propojte si Richeeho se svými chytrými hodinkami ještě dnes.

Ale nejen hodinkami živ je Richee. Na podzim se naučil i další nové věci: Pro nevěřící (nejen) Tomáše nachystal demo verzi aplikace, kde si bez přihlášení vyzkoušíte, co vše Richee umí.

Pro milovníky zkratek zase nabídl 3D Touch či Force Touch (podle toho, jakou mobilní platformu preferujete). Přitlačením na ikonu aplikace Richee na displeji vašeho telefonu se tak rovnou dostanete k zaplacení pomocí QR kódu nebo třeba do již zmiňovaného dema. Ti, kdo milují přehled a pořádek zase ocení možnost přidat si scany účtenek přímo k jednotlivým transakcím v aplikaci, nebo zopakování platby swipnutím doprava. Richee už ale plní i svoji roli dobrého parťáka ve světě financí. Zvýšil limit pro výhodné úročení 1,5 % na běžném účtu až do výše 300 000 korun. A pokud máte na běžném účtu peněz více, i tak zůstává atraktivní 0,5 % úroková sazba.

Ještě stále váháte, zda Richeeho pustit do svého telefonu nebo hodinek? Tak neváhejte, protože připravujeme další novinky, které vás jistě také potěší… Již brzy.

Jak Richeeho do hodinek dostat?

Jednoduše!

ANDROID

  • Pokud máte spárovány hodinky s mobilním telefonem, stačí otevřít aplikaci Richee na mobilu, jít do záložky Profil -> Android Wear a po kliknutí vás to automaticky přesměruje na stránku Obchod Play, kde si appku instalujete. Existuje i manuální varianta – stačí jít do Obchod Play přímo v menu na hodinkách, appku si vyhledat a nainstalovat.
  • Po nainstalování a otevření appky se objeví, že Richee není na hodinkách aktivovaný – to už ale musíte udělat přes appku v mobilu: Profil -> Android Wear -> Spustit aktivaci hodinek na telefonu, kam zadáte přihlašovací údaje a už si vás to navede k dalším krokům. (Vytvoření PINu, atd.)

U kroku „Android Wear“ se kromě aktivace hodinek objeví i možnost „Zkusit demo“, záleží na vás, zda se budete chtít podívat, jak appka v hodinkách vypadá, každopádně ta možnost tady je.

APPLE WATCH

U systému iOS se Richee do hodinek instaluje přes mobilní telefon, se kterým jsou hodinky propojeny.

  • V aplikaci Watch je k dispozici verze appky Richee pro hodinky, po kliknutí se do hodinek nainstaluje. Po instalaci se appka zobrazí v hodinkách v seznamu aplikací.
  • Po aktivaci je třeba propojit Richeeho v hodinkách s mobilní aplikací: Profil -> Apple Watch. V tomto kroku se musíte přihlásit svými přihlašovacími údaji, pak už vás appka intuitivně navede k dalším krokům. (Vytvoření PINu, atd.)

Po instalaci a aktivaci najdete ikonu Richeeho v nabídce aplikací v hodinkách.

Tip na závěr: V appce můžete swipovat do stran a měnit tak obrazovky s funkcemi.

Sdílejte:
Témata:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.