Richee vám přináší naprosto novou digitální zkušenost

Sdílejte:
20. 7. 2018

Banka CREDITAS spustila pilotní provoz první mobilní multibankovní platformy na českém trhu. Aplikace Richee přináší „all-in-one banking“, což znamená, že účty v různých bankách vidíte a ovládáte z jednoho místa. Richee je v Česku první a zatím jedinou aplikací tohoto typu, která splňuje podmínky směrnice PSD2. Kromě přehledů o financích generuje také statistiky příjmů či výdajů a umožní zadávat platby. Do září bude Richee dostupný v testovacím provozu, nejpozději od října pak bude s novými funkcemi k dispozici všem.

Češi často používají dvě až tři banky, mladší lidé i víc. S Richeem skončila doba, kdy je mobil plný aplikací pro různé účty, s různým rozhraním a ovládáním. Richee spojí všechny účty klientů různých bank do jedné aplikace. Jednoduchost, přehlednost a komfort užívání jsou stěžejní požadavky současných uživatelů. My k nim navíc ještě přidáváme bezpečnost, která je pro nás klíčová.

Napojení více účtů do jedné aplikace

4 v 1

Richee teď dokáže připojit účty CREDITAS, Equa, Fio a Air Bank, brzy se přidá Česká spořitelna a Moneta. Ostatní banky připojíme hned, jak zpřístupní svá API rozhraní. Čekali jsme, že to udělají v lednu s počátkem účinnosti směrnice PSD2, jde to ale pomaleji. S ohledem na bezpečnost citlivých klientských dat chceme připojovat banky pouze přes zabezpečené API rozhraní, riskantnímu screen scrapingu se budeme raději vyhýbat.

Richee není jen další mobilní bankovnictví v řadě. Jde o aplikaci, kterou můžete používat, aniž byste měli u Banky CREDITAS svůj účet. Otevřenost patří k jednomu z hlavních výhod aplikace Richee, stejně jako komfort správy mnoha účtů na jednom místě.

Dobrý a ještě lepší

Richee nabízí přehled o celkovém zůstatku i zůstatcích na jednotlivých účtech, automaticky generuje statistiky příjmů a výdajů, včetně jejich kategorizace a usnadní tak správu rozpočtu. Má i funkci virtuálního účtu, kam si klient může doplnit vlastní data, například o hotovostních transakcích. Od podzimu přibyde možnost z Richeeho zadávat a autorizovat platby, a to z kteréhokoli z připojených účtů, v nabídce se objeví také Richee účet a karta a možnost zřizování nových produktů.Dalšími výhodami aplikace Richee budou různé typy notifikací, možnost nastavení platebních šablon nebo přidání příloh k transakcím, jako jsou účtenky či faktury. Klienti jistě ocení i možnost vytvářet a spravovat osobní či rodinné rozpočty, přičemž Richee ohlídá, nakolik se plány potkávají s realitou.

Ale pozor! Podzimním spuštěním ostré verze rozhodně nekončíme. Nové funkce a vylepšení vám chceme přinášet kontinuálně.

Sdílejte:
Témata:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.