Richee patří mezi TOP 10 aplikací roku 2019!

Sdílejte:
8. 1. 2019

Nový online magazín AppleCrunch, který přináší ty nejzajímavější novinky a informace ze světa technologické společnosti Apple, zařadil Richeeho mezi deset nejzajímavějších aplikací, se kterými začít rok 2019. Podle AppleCrunch díky Richeemu posunete svůj iPhone či iPad zase o stupeň výš. Je top aplikací ve svém oboru. Máme radost. Vyvinout takovou appku není snadné a my ještě zdaleka nejsme na konci. I letos chystáme řadu novinek a zdokonalení.

Jak to všechno začalo?

Richee začínal pilotním režimem. Tři měsíce ho zkoušela a prověřovala tisícovka testerů, od kterých jsme denně dostávali desítky připomínek a návrhů na úpravy. Richeeho parťáci nám dali řadu podnětů na vylepšení appky, ale také tipy na více jak 120 nových funkcionalit. Richee by bez nich nebyl tam, kde dnes je.

A jak to pokračovalo? Jednoduše, ale vlastně složitě.

Po třech měsících intenzivní práce byl Richee připraven na veřejné představení. Na začátku října jsme spustili ostrý provoz. Nutno přiznat, že jsme byli nervózní. I když poslední verze appky fungovaly bez problémů, zůstala nám řada nezodpovězených otázek. A mezi nimi i dvě nejdůležitější: Bude se Richee uživatelům líbit? Skutečně jsme spolu s testery nepřehlédli žádnou zásadní chybu?

Hodně se nám ulevilo, když se po pár dnech ukázalo, že se appka líbí a zásadní chyby nemá. Velkým problémem ale byla nespokojenost uživatelů s malým počtem připojených bank. Možná jste si všimli ve storech, že hodnocení Richeeho nebylo v prvním období zrovna dokonalé. Mnoho uživatelů čekalo, že appka nabídne připojení všech českých bank. Jenže většina z nich ještě nebyla (a dodnes není) na otevřené bankovnictví připravena. Hned několik uživatelů nám napsalo: „Proč jste radši nepočkali, až budou připravené všechny ostatní banky?“ Ne, nepočkali jsme, protože historie mobilních aplikací je plná těch, kteří čekali, přišli na trh mezi posledními a nikdy se nedostali na vrchol. A my spolu s Richeem na vrchol chceme.

Všechno zlé je pro něco dobré a i když nás negativní komentáře netěšily, byly a jsou pro nás motivací, abychom pracovali ještě intenzivněji. Abychom uživatelům nabídli nové Richeeho funkce a služby, které vynahradí dočasnou nedostupnost některých bank. V letošním roce se v appce dočkáte mnoha novinek. Jakých? Už teď můžeme prozradit, že brzy budete mít možnost vytvářet přímo v aplikaci vlastní rozpočty. Anebo že se noví uživatelé zanedlouho dočkají výrazného zjednodušení procesu onboardingu.

Richee se během pouhých 3 měsíců od konce pilotního provozu změnil. Hodně změnil a posunul k lepšímu. A to i díky vám všem, kdo jste nás upozorňovali na drobné nepřesnosti, které nám během testování appky unikly. Především jsme ale Richeemu přidali řadu nových funkcí:

  • Přidání účtenky k transakci.

  • Online založení spořicího účtu.

  • Rychlé předvolby díky funkci 3D Touch/Force touch.

  • Přihlášení pomocí Touch nebo Face ID.

  • DEMO verzi aplikace pro ty, kteří se báli, aby “nekupovali zajíce v pytli”.

  • Online založení běžného účtu Richee s vysokým úrokem a perfektními podmínkami, díky kterým je jedničkou na českém trhu.

  • Umí napojit 5 bank a vy přes něj můžete platit z jednoho místa - AirBank, Banku CREDITAS, Českou spořitelnu, Equa bank a Fio banku, ke které umí připojit i účty od slovenské Fio banky.

  • Jako poslední novinku roku 2018 jsme nabídli Richeeho pro chytré hodinky s operačními systémy iOS a Android.

Na letošní rok toho chystáme mnohem víc. Chceme z Richeeho udělat appku, která bude mít pevné místo ve vašem telefonu nebo hodinkách. Ne proto, že je novinkou, ne proto, že je první českou multibankovní appkou. Ale proto, že vám nabídne nejvíc služeb a s novými službami opět přijde jako první. Těšte se na novinky!

Sdílejte:
Témata:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.