Richee hlásí dobré zprávy!

Sdílejte:
4. 12. 2019

Určitě jste si už někdy řekli: „Žádné zprávy, dobré zprávy.“ Tak tímto heslem se Richee rozhodně neřídí. Naopak se rád pochlubí. Tak se podívejte, co všechno je v Richeem nového.

V aktuální verzi Richeeho samozřejmě nejsou pouze nové funkcionality a jiná vylepšení, ale obsahuje i opravy drobných nedostatků, které se bohužel sem tam vyskytnou. Takže opraveno máme, k tomu jsme zdokonalili co šlo a celkově si s Richeem zase pěkně pohráli.

Richee naděluje novinky

Jistě už víte, že Richee nově nabízí možnost připojení českého zastoupení UniCredit Bank nebo slovenské ČSOB a také zadávání důvěryhodných účtů. Ale to není všechno. Richee letos předběhl Mikuláše s bohatou nadílkou:

Založení a kontrola termínovaných vkladů
Láká vás jisté zhodnocení úspor po dobu několika let? Tak si nově přímo v Richeem založte termínovaný vklad s garantovaným výnosem a pak si jednoduše v appce kdykoli kontrolujte, jak na tom váš vklad je.

Richeeho výhodné kurzy
Vyrážíte do zahraničí? A víte, že Richee účet nabízí dlouhodobě výhodné směnné kurzy? V sekci Můj Richee teď najdete kurzovní lístek, ať máte o kurzech neustále přehled.

Notifikace o změně zůstatku na účtu
Nový typ notifikací je na světě. Díky nim se dozvíte o všem, co se šustne na vašem Richee nebo CREDITAS účtu. Mrkněte se do Profilu → Nastavení notifikací.

Vylepšené detaily transakcí
Upravený vzhled detailu vám zjednoduší orientaci v parametrech transakce. Navíc si budete moci vygenerovat PDF potvrzení o převodu u Richee nebo CREDITAS účtů.

Richee nezastavuje…

A tím to stále nekončí. Novinek je v Richeem ještě více, takže ty ostatní vezmeme už jenom v rychlosti, ať se můžete co nejdřív přesvědčit na vlastní oči.

  • Zapracovali jsme na automatickém řazení kategorií k transakcím tak, aby přiřazené kategorie lépe odpovídaly transakcím a měly větší úspěšnost zásahu.
  • Naší pozornosti neunikla ani designová stránka appky (například jsme upravili seznam karet a detail karty pro lepší přehlednost nebo zobrazení částky a měny v seznamu transakcí).
  • Zásadního vylepšení se dočkalo i chování převodů mezi vlastními účty, které zpříjemní používání statistik díky tomu, že se budou převody mezi vlastními účty interně rozeznávat a nebudou se sčítat do příjmů / výdajů.
  • Zajímat by vás mohlo i to, že okamžitou platbu lze provést i u plateb na kontakty.

A to zdaleka není všechno. Další novinky, které nepotřebují podrobnější vysvětlování, objevíte v Richeem sami. Tak ať vám naše appka dobře slouží.

Sdílejte:
Témata:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.