Do Richeeho přibyly notifikace a nová podoba statistik!

Sdílejte:
7. 5. 2019

Chcete dostat zprávu, když se váš přednastavený budget přiblíží k vyčerpání limitu? Nebo si chcete prohlížet statistiky v novém, hezčím kabátu? Richee už to umí.

CINK!

V Richeem jsou nově notifikace dvojího typu. Ty první vás budou hlídat, pokud si nastavíte třeba hlídače kategorií: v hlídači určíte limit a jakmile se budete blížit k jeho vyčerpání, přijde vám notifikace. To samé se stane, když rozpočet pro vybranou kategorii vyčerpáte zcela.

Stejnou notifikaci dostanete, pokud si nastavíte globální rozpočet – třeba na měsíc. Jakmile se bude blížit jeho vyčerpání, přijde vám notifikace, stejně jako po vyčerpání budgetu.

Další typ notifikací vám bude chodit každý den nebo v takovém intervalu, jaký si nastavíte. Jde totiž o zprávy, které vás budou informovat o vašich zůstatcích na připojených účtech a také o výši celkového zůstatku vašich financí. Takže budete vědět, na čem jste, a kolik vám ještě zbývá na útraty.

Statistiky v novém

Statistiky najdete ve spodní liště Richeeho nabídky. Když kliknete na ikonu statistik, objeví se vám tři možnosti – statistiky, přehled a porovnání.

Statistiky

Ve statistikách vidíte přehledné prstencové grafy, ve kterých máte na výběr, zda si chcete projít statistiky za měsíc nebo za týden. Mezi měsíci a týdny pak můžete listovat a transakce se vám zobrazí ve formě grafu příjmů a výdajů. Když se budete chtít podívat na seznam příjmů nebo výdajů, stačí kliknout na daný graf a pod ním najdete seznam transakcí rozdělených do jednotlivých kategorií. Např. výběr hotovosti v měsíci březnu má 60% zastoupení v grafu výdajů a po kliknutí na kategorii se vám objeví zahrnuté transakce. Statistiky můžete vytvářet nad kterýmkoli připojeným účtem, a to i nad účtem virtuálním.

Přehled

V přehledu si opět můžete vybrat ze zobrazení v měsících či týdnech. Následně pak vidíte obrazovku rozdělenou na dvě poloviny – vlevo zelené příjmy, vpravo červené výdaje. Jde o celkový počet transakcí – jsou zde číselně vyjádřeny všechny provedené transakce ve zvoleném období. Také v přehledu najdete informaci o průměrné výši příjmu/útraty za den. Možná se vám bude hodit také položka „Nejaktivnější den“, která vám ukáže, ve kterém dni proběhlo nejvíce transakcí.

Porovnání

Poslední záložkou je porovnání, kde můžete srovnávat jednotlivé přehledy – opět máte na výběr týdny či měsíce. Při porovnání můžete sledovat, o kolik jste si např. procentuálně polepšili či pohoršili od minula. Když sjedete níže, najdete porovnání i nad jednotlivými kategoriemi. Nejprve jsou porovnávány výdaje a pak příjmy.

Máte z novinek radost? Věříme, že vám nové funkce budou dobře sloužit a ohlídají váš rozpočet přesně tak, jak budete potřebovat. 😊

Sdílejte:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.