Chcete 15 000 korun? Můžete je dostat za doporučení Richeeho kamarádům.

Sdílejte:
21. 3. 2019

Když přivedete kamarády mezi uživatele Richeeho, můžete si vydělat až 15 000 Kč! Je to tak. Rozhodli jsme se, že odměníme stávající uživatele i ty nově příchozí.

Dělali jsme si nedávno takový malý průzkum. Vyšlo z něj, že hodně nových lidí do Richeeho přijde proto, že jim to doporučil kamarád, kolega, nebo někdo z rodiny. To nám dělá velikou radost, takže jsme si řekli, že bychom za to našim klientům rádi nějak poděkovali. 

Už dřív jsme chystali odměnu pro nové uživatele, ale nebylo by fér odměnit jen ty nové, a těm, kteří díky nim přišli, nedat nic. 

A proto jsme nastartovali nový systém. Když někomu doporučíte běžný účet Richee a on si ho zřídí, dostanete každý 300 korun. Tuhle odměnu přitom můžete dostat až padesátkrát, což dělá pěkných 15 000 korun. A to už je docela dobré, co říkáte?

Co pro to musíte udělat?

Celé to funguje tak, že má každý uživatel svůj unikátní kód. Najdete ho v sekci Profil pod záložkou Pozvi a získej. Kód můžete přátelům poslat třeba e-mailem, SMSkou, přes messenger nebo ho sdílet třeba na sociálních sítích. Appka vás navede, kam a jak dál.

Změna nastává v momentě, kdy má váš kód zadat druhá strana, tedy váš kamarád. Záleží totiž, v jaké fázi registrace zrovna je. 

  1. Pokud se jedná o úplně novou registraci, pak kód zadává až v momentě, kdy potvrzuje podmínky registrace – tzv. podmínky aplikace Richee.
  2. Pokud kamarád už v Richeem je, ale pouze ve zjednodušené verzi, stačí se podívat do sekce Profil a tam najde záložku Odměny, kam napíše kód.

Čím víc bude registrací přes unikátní kód uživatele, tím víc odměn uživatel získá. Maximálně však může na jeden kód přijít 50 nových uživatelů.

Jediná podmínka pro získání odměny je, abyste měli oba založený běžný účet Richee. Vy už účet založený máte, takže se vám připíší odměny za nově příchozí, ale kamarád si ho musí založit, abyste podmínku splnili. Na vaše účty Richee vám pak také odměna přijde - vždy ke 30. dni v následujícím měsíci po měsíci založení nového účtu.

Tohle všechno děláme proto, že vám chceme projevit vděčnost za vaše doporučení. Vězte, že svým přátelům nabízíte skvělý produkt. Nechceme nikoho balamutit a pak „zkásnout“ na poplatcích. Prostě bychom byli rádi, kdyby si lidé Richeeho vyzkoušeli, a když se jim bude líbit, tak si ho nechali. Účet a karta nic nestojí, zdarma jsou i všechny výběry z bankomatů doma i v zahraničí. K tomu 1,5% sazba u vkladů do 300 000, nad touto hranicí úrok 0,5 % a teď i možnost získat 300 korun do začátku. A to ani nemluvíme o samotné aplikaci, přes kterou jde ovládat účty už u sedmi bank. Pojďte do toho, nic vás to nestojí. 

Sdílejte:
Témata:
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.
Nepromeškejte žádnou důležitou zprávu

Přihlaste se k odběru novinek o aplikaci Richee

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s využitím zadaných osobních údajů pro kontaktování a zasílání novinek o webu a aplikaci Richee. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami.