Bezpečnost a zabezpečení

Bezpečnost aplikací ve vašem telefonu je důležitá, zejména pokud přes mobil spravujete své finance. Richee je chráněný tak, aby splňoval přísná kritéria a požadavky ČNB. Bezpečnosti ale není nikdy dost, proto Richee nabízí nadstandardní službu Sandblast od společností AEC a Checkpoint, která vás okamžitě upozorní na případné riziko.


Našim cílem je váš klid a bezpečí

  • Připojení bankovních účtů je zabezpečeno podle přísných bankovních standardů. Přístup k jednotlivým účtům appka získá jenom díky vašemu autorizovanému přihlášení k internetovému bankovnictví zvolené banky. Vše funguje přes rozhraní API dané banky podle směrnice PSD2.

  • Data zobrazená díky synchronizaci s vašimi účty slouží pouze pro váš přehled a správu účtů. Neposkytujeme k nim přístup žádným třetím stranám

  • Přístup aplikace k vašim účtům je časově omezený. Platnost oprávnění pro aplikaci máte zcela pod kontrolou ve svém internetovém bankovnictví, kde můžete přístup kdykoliv zrušit.

  • kromě přihlašování heslem se můžete přihlásit i prostřednictvím Touch nebo Face ID. Příhlášení do aplikace je tak bezpečné i jednoduché zároveň